Dobry Blog

O tym jak przygotować wczasy

Udając się na urlop duża grupa ludzi pamięta żeby zweryfikować wiadomości o pensjonacie oraz biurze podróży. Podobnie starannie przygotowują listę bagażu, żeby o niczym przez przypadek nie zapomnieć. Nierzadko jednak zauważam, że lekceważą ważną sprawę – to znaczy temat pozostawienia auta w okolicach portu lotniczego, tak aby pozostawał bezpieczny przez cały czas naszej podróży. Z tego Powodu należy dobrze wybrać parking dozorowany obok portu lotniczego. Jasnym jest, że zawsze mamy opcję pozostawienia na miejscach parkingowych które przygotowało samo lotnisko, lecz ich cena jest przeważnie istotnie wyższa, niż innych parkingów w okolicach.

Sprawdź koniecznie: PrzyLotnisku.pl – wartościowe wskazówki dla podróżnych

Na jakie rzeczy zwrócić uwagę

Jeszcze nim wybierzemy który parking wybierzemy, to warto wybrać czynniki, które są dla nas ważne. Trzeba wiedzieć, że cena pozostawienia samochodu to nie najważniejszy argument który należy rozpatrywać. Na pewno trzeba zapytać, czy parking jest dozorowany całodobowo i czy wyposażony jest w monitoring. Wytrzymałe ogrodzenie i jasne oświetlenie nocą, czy też polisa ubezpieczeniowa w renomowanej firmie to także ważne argumenty. Przewóz na lotnisko oraz odbieranie po powrocie bezpłatnie to często spotykana opcja, jednak nie za każdym razem, z tej przyczyny również trzeba o to zapytać. Wybetonowana nawierzchnia parkingu nabiera znaczenia szczególnie kiedy pada deszcz, przecież prawdopodobnie nikt nie chciałby zaczynać podróży w butach z błota.

Komfort podczas urlopu

Wybór parkingu strzeżonego to sprawa często lekceważona, a przecież ma ważny wpływ na to czy nasz wypoczynek będzie bezstresowy. Przecież prawdopodobnie nikt z nas nie chciałby odebrać telefonu, że jego samochód został zniszczony lub co gorsze ukradziony podczas podróży. To mogłoby skutecznie popsuć dobry humor na resztę urlopu.